Migawki
WItamy na stronie osiedla Montwiłła Mireckiego w Łodzi. Znajdziesz tu wiele informacji dla tych co tu mieszkają i dla tych co chcieli by tu zamieszkać.

 
Festyn na osiedlu!!! PDF Drukuj E-mail

ImageStowarzyszenie Profilaktyki i Resocjalizacji AD REM ma zaszczyt zaprosić Państwa na I Festyn Integracyjny Społeczności Lokalnej, który odbędzie się dnia 13.12.2007 roku w godzinach od 9.00 do 18.00, organizowany wspólnie z Radą Osiedla Montwiłła Mireckiego, Młodzieżowym Ośrodkiem Socjoterapii nr 3, Szkołą Podstawową nr 40 oraz Przedszkolem nr 12.


Nasza impreza ma na celu przełamanie wzajemnych uprzedzeń i stereotypów. Chcemy zapoczątkować wspólne działania, mając nadzieję na ich kontynuację w przyszłości. Festyn da nam możliwość do wspólnego aktywnego spędzenia czasu wolnego, przyjrzenia się sobie nawzajem, nawiązania pozytywnych stosunków sąsiedzkich, czyli tego, o czym w pędzącym współczesnym świecie zapominamy. Chcemy przekonać Państwa, że wszyscy nawzajem zasługujemy na miano dobrego sąsiada, który dba o społeczność, w której funkcjonuje.

Festyn odbędzie się na terenie MOS nr 3 w Łodzi i Szkoły Podstawowej nr 40 mieszczących się przy ul. Praussa 2.

Organizowane w czasie Festynu działania adresowane są do wszystkich mieszkańców społeczności lokalnej. Tego dnia zaproponujemy udział w wielu ciekawych warsztatach i zajęciach plastycznych, sportowych, kulinarnych i muzycznych. Punktem kulminacyjnym będzie projekcja filmu” Marzenia, które łączą i dzielą” zrealizowanego wspólnie przez naszych wychowanków oraz mieszkańców Osiedla Montwiłła Mireckiego. Festyn zakończymy ogniskiem ze wspólnym pieczeniem kiełbasek i ziemniaków. Szczegółowy harmonogram dnia znajduje się na tablicy ogłoszeń Rady Osiedla. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod nr telefonu 042 6331485.

Tego dnia nie bądź sam i dołącz do Nas.

Z poważaniem

Prezes Stowarzyszenia AD REM

Melania Dominiak


Kliknij DALEJ aby zobaczyć Harmonogram Festynu -----------------------> 

Profesjonalne statystyki www
© 2018 Osiedle Montwiłła Mireckiego
Design & Host by design4web.pl